Vyhledat

Online partnerské poradenstvoOnline párové a individuálne poradenstvo cez skype, zoom, messenger môžete absolvovať z pohodlia domova bez toho, aby ste sa osobne dostavili k psychológovi, partnerskému poradcovi, psychoterapeutovi, či koučovi. Človek sa tak môže cítiť viac

bezpečne vo svojej komfortnej zóne, nemusí sa nikam dostaviť, čím ušetrí čas a financie na dopravu. Online manželské poradenstvo je viac anonymné i tým, že môžete vypnúť kameru a použijete len zvuk bez toho, že by Vám bolo vidieť tvár. Avšak mám skúsenosť z praxe, že klientom vyhovuje, ak na obidvoch stranách je zapnutá kamera. Takouto formou sa môžete cítiť oveľa uvoľnenejšie a prirodzenejšie, čo môže znamenať väčšiu efektivitu. V tejto dobe pandémie Covid-19 je online poradenstvo viac uprednostňovanou metódou ako osobná návšteva psychológa, či partnerského poradcu. Môže to byť z dôvodu, že ste v karanténe, či zo zdravotných dôvodov, z pracovného zaneprázdnenia, nemáte s kým nechať svoje malé deti alebo ste v zahraničí, či Vám bráni väčšia vzdialenosť. Čo Vám môže brániť, aby ste využili túto formu online pomoci je častokrát dôvod, že ste presvedčený o tom, že je pre Vás dôležité stretnúť sa so psychológom, partnerským poradcom, psychoterapeutom, či koučom osobne. Online psychológ, online partnerský poradca, môže byť tou správnou voľbou pre Váš problém.

Zistite viac na www.rodinaavztahy.com/online-poradenstvo

Služby pre Vás

Dovoľte mi predstaviť Vám 5 spôsobov ako Vám dokážem pomocť s Vašimi osobnými, partnerskými a rodinnými problémami. Po rozkliknutí jednotlivých typov poradenstva sa dozviete aké služby a riešenie Vám viem poskytnúť. 

Vitajte u mňa

logo-rodina-a-vztahy2_200.png

Mgr. Soňa Balogová

Lichnerova 72

903 01 Senec

Tel: 0908 617 360